Zaznacz stronę
Shrimp-Macro-9-960x540
Doceniamy piękno akwarystyki !

O Nas 

Idea stworzenia marki Noble Shrimp zrodziła się z pasji oraz mocy, jaką dostrzegamy w otaczającej nas naturze. Dzięki naszej ekologicznej misji tworzymy najwyższej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.

Wyróżniamy się od lat, pro ekologicznymi działaniami, prowadząc profesjonalną pasiekę pszczelarską. Jako nieliczni przywracamy pszczoły do ich naturalnego środowiska, jakim jest las. I to właśnie w lasach posiadamy większość swoich pasiek.

Poprzez nasze działania, rozwinęła się współpraca z wieloma ekologicznymi gospodarstwami rolnymi, w których nasze pszczoły zapylają uprawy, wpływając na jakość plonów.

Dzięki tak harmonijnej współpracy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, wysokiej jakości produkty pochodzące z naturalnych jak i certyfikowanych upraw EKO, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zwracamy ogromną uwagę na środowisko, dlatego nasze pokarmy, nie są pakowane w plastikowe opakowania, które wpływają negatywnie na naszą planetę. Dokładamy ogromnych starań, aby tworzyć markę, zgodnie z naszą misją. Dlatego wykorzystaliśmy szklane opakowania.

Wybierając nasze produkty, dokładasz cegiełkę do budowy lepszego jutra – tworzysz z nami kolejne łąki, posadzisz drzewa i żyjesz w harmonii z naturą!